Contact Us


Våra kontor

Sedana Medical Huvudkontor (Sverige)

Adress:
Sedana Medical AB (publ)
Vendevägen 87
SE-182 32 Danderyd
Sweden

Telefon: +46 (0)8 124 05 200
Fax: +46 (0)8 124 05 296
E-post: info@sedanamedical.com
Investor relations: ir@sedanamedical.com


Sedana Medical (Tyskland)

Adress:
Sedana Medical Germany GmbH
Am Hofanger 8
82538 Geretsried-Gelting
Tyskland

Telefon: +49 (0)8171 91 13 41
Fax: +49 (0)8171 91 00 72
E-post: info@sedanamedical.com

Vice President Head of Sales
Robert vom Dorp
Mobil: +49 (0)177 418 28 50
E-post: robert.vomdorp@sedanamedical.com

Country Manager Germany
Uwe Veismann
Mobil: +49 (0)163 796 79 90
E-post: uwe.veismann@sedanamedical.com

Key Account Manager
Hannes Neubert
Mobil: +49 (0)171 3162074
E-post: hannes.neubert@sedanamedical.com

Key Account Manager
Stefan Bischoff
Mobil: +49 (0)151 62 50 72 05
E-post: stefan.bischoff@sedanamedical.com

Key Account Manager
Ronny Möbus
Mobil: +49 (0)151 62 42 68 76
E-post: ronny.moebus@sedanamedical.com

Key Account Manager
Sabrina Dübon
Mobil: +49 (0)151 41 41 71 51
E-post: sabrina.duebon@sedanamedical.com

Key Account Manager
Nina Berens
Mobil: +49 (0)151 25 00 75 05
E-post: nina.berens@sedanamedical.com

Key Account Manager
Vanessa Kruse
Mobil: +49 (0)151 44 80 43 48
E-post: vanessa.kruse@sedanamedical.com

Sedana Medical (Spanien)

Adress:
Sedana Medical AB
Edgar Neville 27, Planta Baja
28020 Madrid
Spanien

E-post: order.es@sedanamedical.com

Country Manager Spain
Carlos Navarro Palma
Mobil: +34 (0)633 011 747
E-post: carlos.navarro@sedanamedical.com

Sedana Medical R&D kontor (Irland)

Adress:
Sedana Medical Ltd.
Unit 2A, The Village Centre
Two Mile House Naas, Co. Kildare
Irland

Telefon: +353 (0)45 87 90 81
E-post: info@sedanamedical.com

Sedana Medical Nordics

Adress:
Sedana Medical AB
Vendevägen 87
SE-182 32 Danderyd
Sweden

Telefon: +46 (0)8 124 05 200
Fax: +46 (0)8 124 05 296
E-post: order@sedanamedical.com

Country Manager Nordics
Søren Amtoft Nielsen
Mobil: +47 (0)95 55 52 85
E-post: soren.amtoft@sedanamedical.com

Country Manager Sweden and Global Distributor Manager
Johan Lavén
Mobil: +46 (0)73 330 92 16
E-post: johan.laven@sedanamedical.com

Sedana Medical (Frankrike)

Adress:
Sedana Medical
3 Rue du Colonel Moll
75017 Paris
France

Telefon: +33 (0)1 53 81 77 10
Fax: +33 (0)1 53 81 77 03
E-post: order.fr@sedanamedical.com

Country Manager France
Didier Doreau
Mobil: +33 (0)6 85 40 80 48
E-post: didier.doreau@sedanamedical.com

Key Account Manager
Raphaël Berthin
Mobil: +33 (0)6 70 91 11 58
E-post: raphael.berthin@sedanamedical.com

Key Account Manager
Jacques-Olivier Obozian
Mobil: +33 (0)6 83 68 89 51
E-post: jacques-olivier.obozian@sedanamedical.com

Sedana Medical (UK)

Adress:
Sedana Medical AB
Vendevägen 87
SE-182 32 Danderyd
Sweden

Telefon: +46 (0)8 124 05 200
Fax: +46 (0)8 124 05 296
E-post: order.uk@sedanamedical.com

Country Manager UK
Christian Malin
Mobil: +44 (0)7471 129998
E-post: christian.malin@sedanamedical.com

Key Account Manager
Steve Middleton
Mobil: +44 (0)7388 351818
E-post: steve.middleton@sedanamedical.com

Logfillment GmbH & Co. KG

Adress:
Systemzentrale
Inter-Logistik-Park 1-3
DE-87600 Kaufbeuren
Tyskland

Telefon: +49 (0)8341 966 70 305
Fax: +49 (0)8341 966 70 390
Web: www.finsterwalder.com

Kontaktperson
Michael Glogger
E-post: michael.glogger@finsterwalder.com

Hör av dig


Tack för ditt intresse för
Sedana Medical och AnaConDa

Våra kundrepresentanter är redo att
hjälpa dig. Du kan skicka oss ett mail på:

 info@sedanamedical.com

ring oss på:  08-124 05 200

– eller skicka ett meddelande via formuläret.

Jag håller med om lagring och hantering av mina uppgifter via denna webbplats. Klick här för att läsa vår Integritetspolicy för mer information.


Sedana Medical AB - Sverige

Telefon: 08-124 05 200
E-post: info@sedanamedical.com

Sedana Medical - Irland

Telefon: +353 (45) 87 90 81
E-post: info@sedanamedical.com

Sedana Medical - Tyskland

Telefon: +49 (0) 8171 91 13 41
E-post: info@sedanamedical.com

Sedana Medical - Spanien

Telefon: +34 902 009 769
E-post: info@sedanamedical.com

Sedana Medical - Frankrike

Telefon: +33 (0) 1 53 81 77 10
E-post: info@sedanamedical.com

Prenumerera på nyheter

Prenumerera och håll dig uppdaterad med senaste nytt om oss, direkt i inkorgen.
Klicka här för att anmäla dig till nyheter